Komoda DTD Dekorhome Dub sonoma
104.00 €
Do obchodu
Tento príborník s minimalistickým dizajnom je nielen praktickým, ale aj dekoratívnym doplnkom do vašej domácnosti. Príborník má 2 skrinky s dvierkami a jednu... Celý popis
Popis
Tento príborník s minimalistickým dizajnom je nielen praktickým, ale aj dekoratívnym doplnkom do vašej domácnosti.
Príborník má 2 skrinky s dvierkami a jednu zásuvku, nájdete tu teda veľa úložného priestoru pre vaše knižky, multimediálne zariadenia a ďalšie veci. Pevná horná doska sa výborne hodí k vystavovanie rôznych ozdôb, zarámovaných fotografií či izbových rastlín. Príborník ľahko očistíte navlhčenou handričkou.
Farba:bielasiváčiernabiela lesksivá leskčierna leskbetóndub sonomabiela / dub sonoma
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 36 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:26,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 2 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 26500.000g |