Komoda DS4 CITY Tempo Kondela
360.30 €
Do obchodu
Komoda DS4 je súčasťou sektorové zostavy CITY, ktorá ponúka množstvo komponentov pre zariadenie spálne a obývacej izby. Zostava sa pýši sofistikovaným... Celý popis
Popis
Komoda DS4 je súčasťou sektorové zostavy CITY, ktorá ponúka množstvo komponentov pre zariadenie spálne a obývacej izby. Zostava sa pýši sofistikovaným vzhľadom, čistými líniami a prepracovanými detailmi. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami vo farebnom prevedení: biela vysoký lesk / dub grandson. Dvierka sú bez úchytiek a otvárajú sa pomocou systému PUSH-UP.
Komoda DS4 CIT je jednodverová so štyrmi zásuvkami. Praktický úložný priestor v modernom dizajne.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy CITY.
Farba:biela / biela lesk / dub grandson
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:šírka: 138,2 cmhĺbka: 40 cmvýška: 90,5 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:52,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| DEKOR | Dub grandson |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| VÝŠKA | 90,5 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| HMOTNOSŤ | 52,5 kg |
| ŠÍRKA | 138,2 cm |
| Hmotnosť | 52500.000g |