Komoda čierna / hnedá Dekorhome
187.40 €
Do obchodu
Tento prekrásny drevený príborník je moderný a zároveň praktický. Bude sa skvele vynímať vo vašej izbe. Príborník vo vintage štýle je vyrobený z masívneho... Celý popis
Popis
Tento prekrásny drevený príborník je moderný a zároveň praktický. Bude sa skvele vynímať vo vašej izbe.
Príborník vo vintage štýle je vyrobený z masívneho akáciového a gumovníkového dreva s sheeshamovým povrchom a je ideálnym nadčasovým doplnkom do vášho domova. Sheesham, ktorému sa niekedy tiež hovorí rosewood alebo palisander, je tropické tvrdé drevo preslávené svojou bohatou textúrou. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s mimoriadnou starostlivosťou, či už sa jedná o lakovanie, natieranie alebo leštenie. Silný oceľový rám zaisťuje výbornú stabilitu a odolnosť skrinky. Horná doska vám poskytne pevnú a spoľahlivú plochu, kam si môžete položiť svoje nápoje či košík s ovocím alebo si na nej vystaviť vázu a iné dekoratívne predmety. Skrinka disponuje tromi zásuvkami, ktoré ponúka veľa priestoru na ukladanie menších predmetov, ako sú kľúče, zápisníčka a ďalšie drobnosti. Na spodnej poličke nájdete ďalšie miesto na usporiadanie vašich vecí.
Dôležité upozornenie: Farba sa môže líšiť kus od kusu, a preto je každý príborník jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové a gumovníkové drevo sa sheeshamovou povrchovou úpravou / oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 35 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET POLÍC | 1 |
|---|---|
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 75 cm |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Čierna |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| ŠTÝL | Vintage |
| Hmotnosť | 26100.000g |