Komoda čierna / hnedá Dekorhome
384.80 €
Do obchodu
Táto komoda je navrhnutá v súlade s najnovšími trendmi v oblasti farieb a funkčnosti. Drevený príborník bol zručne vyrobený z masívneho akáciového dreva a... Celý popis
Popis
Táto komoda je navrhnutá v súlade s najnovšími trendmi v oblasti farieb a funkčnosti.
Drevený príborník bol zručne vyrobený z masívneho akáciového dreva a MDF, takže je pevný a odolný. Vysoká skrinka má tri zásuvky a 2 dvierka, do ktorých sa zmestia vaše knihy, mediálne zariadenia a mnoho ďalšieho. Na dosku komody si môžete vystaviť dekorácie, fotorámčeky alebo črepníkové kvety. Zlate sfarbené hliníkové rukoväte prinášajú extra dávku štýlu.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo s prírodnou povrchovou úpravou / MDF / hliník
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 35 cmvýška: 70 cm
priemer nohy: 4 cm
Hmotnosť:36 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 35 cm |
|---|---|
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 2 |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Retro |
| Hmotnosť | 36000.000g |