Komoda CAMILO TYP 2 Tempo Kondela
32.40 €
Do obchodu
Komoda CAMILO TYP 2 si vás získa pre svoj dizajn. Je praktická, hravá a prináša potrebný odkladací priestor.Ponúka úložný priestor v podobe šiestich látkových... Celý popis
Popis
Komoda CAMILO TYP 2 si vás získa pre svoj dizajn. Je praktická, hravá a prináša potrebný odkladací priestor.Ponúka úložný priestor v podobe šiestich látkových šuplíkov v hnedom, čiernom a sivom prevedení. S úchytkami.Konštrukcia je vyrobená z čierneho kovu, spoje medzi jednotlivými šuplíky sú z plastu. Najväčšou výhodou je, že komoda sa skladá jednoducho a bez potreby odborníkov. Navyše si ju môžete poskladať do akéhokoľvek tvaru. Zobrazenie na našich fotkách je len názorné, poschodia a rozloženie jednotlivých šuplíkov si môžete rozvrhnúť podľa svojej potreby.Komoda si svoje miesto nájde v obývacej izbe, detskej či študentskej izbe, spálni alebo v predsieni.Nadčasová komoda, ktorú zakomponujete do akéhokoľvek interiéru.Farba:konštrukcia: čiernašuplíky: hnedá / sivá / čiernaMateriál:kov / látka / plastové spojovacie dielyRozmery:šírka: 58 cmhĺbka: 30 cmvýška: 83,5 cmHmotnosť:4,1 kg
Dodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| HMOTNOSŤ | 4,1 kg |
| Hmotnosť | 4070.000g |