Komoda BRAIN 02 Tempo Kondela
108.90 €
Do obchodu
Komoda BRAIN 2 v barokovom štýle a s masívnym dreveným rámom v bielej farbe.Úložný priestor pozostáva z dvoch šuplíkov. Využijete aj ako nočný... Celý popis
Popis
Komoda BRAIN 2 v barokovom štýle a s masívnym dreveným rámom v bielej farbe.Úložný priestor pozostáva z dvoch šuplíkov. Využijete aj ako nočný stolík.Farba:bielaMateriál:masívny drevený rámRozmery:Šírka: 40 cmHĺbka: 30 cmVýška: 55 cmRozmery šuplíka:Šírka: 28,7 cmVýška: 11,8 cmVýška nožičiek: 22 cmDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠTÝL | Barokový |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 6000.000g |