Komoda BORNEO KM-1 Halmar
284.00 €
Do obchodu
KOMODA BORNEO KM-1 Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO -... Celý popis
Popis
KOMODA BORNEO KM-1
Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO - nábytok v dekore duba artisan s trendy pleteným vzorom na čelnej strane. Ideálne pre všetkých, ktorí ocenia prírodný vzhľad nábytku. Viedensky pletený vzor je prvkom, ktorý dodáva eleganciu a zároveň je veľkým hitom v interiérovom dizajne posledných rokov.
V kolekcii BORNEO nájdete komponenty pre Vašu spálňu, obývaciu izbu, predsieň alebo pracovňu. Jednoducho a štýlovo zariadite celý byt s designovým nábytkom BORNEO.
Komoda z kolekcie BORNEO s dĺžkou 160 cm vám poskytne dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Je rozdelená na tri časti, vo vnútri s jednou policou, a to všetko je ukryté za designovými dvierkami. Komoda BORNEO je investíciou do praktickosti a estetiky vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub artisan / prírodný
Materiál:laminovaná DTD / laminovaná MDF / laminovaná HDF
Rozmery:šírka: 160 cmhĺbka: 40 cmvýška: 85 cm
Hmotnosť:45 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | HDF deska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| DEKOR | Dub artisan |
| POČET POLÍC | 3 |
| Hmotnosť | 44800.000g |