Komoda biela D0052 Dekorhome
65.00 €
Do obchodu
Pekná komoda sa spoustou úložného priestoru! Táto nostalgická komoda pôsobí svojim osobitným dreveným ornamentom a dáva vášmu obytnému priestoru starožitný... Celý popis
Popis
Pekná komoda sa spoustou úložného priestoru!
Táto nostalgická komoda pôsobí svojim osobitným dreveným ornamentom a dáva vášmu obytnému priestoru starožitný vzhľad
Komoda má dve dvere a jednu odnímateľnú polici. Originálny nábytok, ktorý má rýchlu a ľahkú inštaláciu.
Technické údaje:
Rozmery: (VxŠxH) 76 cm x 65 cm x 35 cm
Rozmery dverí: (VxŠ) 53 cm x 29 cm
Materiál: MDF
Farba: biela
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 16000.000g |