Komoda AVIELA Tempo Kondela
149.60 €
Do obchodu
Komoda AVIELA vnesie do domácnosti dávku romantiky a to pravé pre váš interiér. Je pôvobná a nadčasová. Vyrobená je z MDF a doplnená o drevené úchyty v sivej... Celý popis
Popis
Komoda AVIELA vnesie do domácnosti dávku romantiky a to pravé pre váš interiér. Je pôvobná a nadčasová.
Vyrobená je z MDF a doplnená o drevené úchyty v sivej farbe. Atraktívne sivé prevedenie je moderné a rozžiari každý kúsok vášho domova. Tvoria ju dva väčšie a dva menšie šuplíky.
Farba:sivá
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 85 cm
hrúbka materiálu: 1,5 - 3,7 cm
výška nožičiek: 13 cm
Nosnosť:komoda: 30 kgšuplík: 10 kg
Hmotnosť:32 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 40 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 100 cm |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| NOSNOSŤ | 10 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 85 cm |
| Hmotnosť | 32150.000g |