Komoda ASIENA Tempo Kondela
165.90 €
Do obchodu
Nadčasová komoda ASIENA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela / biela vysoký lesk. Korpus v bielom prevedení a... Celý popis
Popis
Nadčasová komoda ASIENA je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela / biela vysoký lesk. Korpus v bielom prevedení a šuplíky sú vo vysokom bielom lesku.Komoda poskytuje úložný priestor v podobe troch šuplíkov s úchytkami.Farba:biela / biela vysoký lesk HGMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 93 cmhĺbka: 42 cmvýška: 81 cmHmotnosť:37 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| VÝŠKA | 81 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HĹBKA | 42 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 93 cm |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| Hmotnosť | 37000.000g |