Komoda ANGEL typ 42 Tempo Kondela
290.60 €
Do obchodu
Komoda ANGEL Typ 41 disponuje šiestimi šuplíky - dva malé vpravo hore a štyri na ľavej strane. Na pravej strane sa nachádza skrinka s dvierkami. Vnútri... Celý popis
Popis
Komoda ANGEL Typ 41 disponuje šiestimi šuplíky - dva malé vpravo hore a štyri na ľavej strane. Na pravej strane sa nachádza skrinka s dvierkami. Vnútri skrinky je jedna polica. Komoda je vyrobená z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: biela / craft.Komoda je súčasťou dizajnovej a nadčasové zostavy ANGEL, ktorá je vhodná do detských a študentských izieb.Farba:biela / craftMateriál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 118,7 cmvýška: 76,5 cmhĺbka: 40,2 cmRozmery menších šuplíkov:šírka: 32,5 cmvýška: 16 cmRozmery väčších šuplíkov:šírka: 34,5 cmvýška: 16 cmRozmery dvierok:šírka: 34,5 cmvýška: 52,5 cmHmotnosť:45 kgDodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | DTD doska |
|---|---|
| HĹBKA | 40,2 cm |
| DEKOR | Dub craft |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| ŠTÝL | Moderný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| FARBA | Biela |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| Hmotnosť | 45000.000g |