Komoda 4S BAFRA Tempo Kondela
198.80 €
Do obchodu
Komoda 4S je súčasťou sektorové zostavy Bafra, ktorá ponúka elegantný a moderný nábytok pre vašej spálni. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami... Celý popis
Popis
Komoda 4S je súčasťou sektorové zostavy Bafra, ktorá ponúka elegantný a moderný nábytok pre vašej spálni. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD s ABS hranami vo farebnej kombinácii: dub artisan a čierna borovica nórska. Túto zostavu tvorí skriňa, komoda, zrkadlo, posteľ a nočný stolík.
Komoda 4S Bafra má vkusne prepracovaný celkový vzhľad. Poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch šuplíkov. Je tvarovo nenáročná a elegantná.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo zostavy Bafra.
Farba:dub artisan / čierna borovica nórska
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 90 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hmotnosť:51,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 51,5 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| Hmotnosť | 51550.000g |