Komoda 230 cm Dekorhome Prírodné drevo
388.60 €
Do obchodu
Ukladajte svoje cennosti štýlovým spôsobom. Tento príborník je ideálny do každej modernej obývacej izby, spálne alebo kancelárie, aby ste mali potrebné veci... Celý popis
Popis
Ukladajte svoje cennosti štýlovým spôsobom. Tento príborník je ideálny do každej modernej obývacej izby, spálne alebo kancelárie, aby ste mali potrebné veci po ruke.
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad.
Robustná horná doska tejto odkladacej skrinky sa skvele hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo izbových rastlín.
Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:čiernašedáhnedáprírodnábilela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 230 cmhĺbka: 35 cmvýška: 80 cm
Hmotnosť:55 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Masívne drevo |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Biela |
| DEKOR | Borovica |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 3 |
| POČET POLÍC | 4 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| BAREVNÁ VARIANTA | Prírodné drevo |
| Hmotnosť | 55000.000g |