Komoda 140 cm Dekorhome Biela
295.00 €
Do obchodu
Ukladajte svoje cennosti štýlovým spôsobom. Tento príborník je ideálny do každej modernej obývacej izby, spálne alebo kancelárie, aby ste mali potrebné veci... Celý popis
Popis
Ukladajte svoje cennosti štýlovým spôsobom. Tento príborník je ideálny do každej modernej obývacej izby, spálne alebo kancelárie, aby ste mali potrebné veci po ruke.
Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad.
Robustná horná doska tejto odkladacej skrinky sa skvele hodí na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámikov alebo izbových rastlín.
Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.
Farba:čiernabielasiváhnedáprírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 35 cmvýška: 80 cm
Hmotnosť:33,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Biela |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 80 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 6 |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 33500.000g |