KIER Šatníková skriňa ROMALA | grafit 200 cm
454.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa ROMALA | Grafit 200 cm Priestranná šatníková skriňa ROMALA je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa ROMALA | Grafit 200 cm
Priestranná šatníková skriňa ROMALA je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Šatníková skriňa je vyrobená v modernom grafitovom precedení. Priestranná šatníková skriňa ROMALA má dvere na koľajničkách, čo uľahčí každodenné používanie. Šatníková skriňa je trojdverová- zasúvacia, so zrkadlom na dverách.
Materiál: laminovaná drevotriesková doska (16mm) / sklo
Farebné prevedenie: grafit
Farebné prevedenie: grafit
Rozmery: (ŠxVxH) 200 x 205 x 59 cm
UPOZORNENIE: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 205 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Šírka | 200 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Miestnosť | Spálňa |