Kancelárske kreslo STILO 2 Halmar
128.90 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo je potiahnuté látkou odolnou proti pretrhnutiu a oderu. Kreslo je vybavené mechanikou TILT, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie výšky... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo je potiahnuté látkou odolnou proti pretrhnutiu a oderu.
Kreslo je vybavené mechanikou TILT, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie výšky sedadla s možnosťou zablokovania v základnej polohe.
Pre väčšie pohodlie kreslo disponuje ešte výškovo nastaviteľnými čalúnenými opierkami a pevnou opierkou hlavy.
Nastavenie výšky kresla obstaráva plynový piest, ktorý sa ovláda páčkou pod sedákom.
Kríž stoličky je z tvrdeného plastu a jej ľahký pohyb zabezpečuje päť kvalitných koliesok.
Farba:
tmavosivá
Rozmery:
výška: 116 - 125 cm
šírka: 66 cm
hĺbka: 62 cm
výška sedu: 45 - 54 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
11 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Látka |
|---|---|
| MATERIÁL | Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| Hmotnosť | 11000.000g |