Kancelárske kreslo SOCKET Halmar
94.40 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo SOCKET je čalúnené kvalitnou látkou a operadlo priedušnou sieťovinou. Kreslo stojí na stabilnom päťramenný kríž s plastovými kolieskami,... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo SOCKET je čalúnené kvalitnou látkou a operadlo priedušnou sieťovinou.
Kreslo stojí na stabilnom päťramenný kríž s plastovými kolieskami, ktoré zaisťujú plynulú mobilitu.
Stolička disponuje polohovateľnou opierkou hlavy, plastovými opierkami a mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.
Farba:čierna / biela
Materiál:látka / sieťovina / plast
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 68 cmvýška: 110 - 118 cm
výška sedu: 48 - 56 cmhĺbka sedu: 46 cmšírka sedu: 51 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:12,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Elegantný |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| FARBA | Biela |
| FARBA | Čierna |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,8 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| Hmotnosť | 12800.000g |