Kancelárske kreslo SANDBOX Halmar
81.50 €
Do obchodu
KANCELÁRSKE KRESLO SANDBOX Predstavujeme vám kancelárske kreslo SANDBOX, ktoré sa stane nepostrádateľným partnerom pre každého, kto hľadá spojenie... Celý popis
Popis
KANCELÁRSKE KRESLO SANDBOX
Predstavujeme vám kancelárske kreslo SANDBOX, ktoré sa stane nepostrádateľným partnerom pre každého, kto hľadá spojenie profesionálneho vzhľadu a vynikajúcej funkčnosti.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Kreslo ponúka vysokú chrbtovú opierku, ktorá podporuje vašu chrbticu počas dlhých pracovných sedení, predĺženú opierku hlavy, mäkký a priestranný sedák, a čalúnené podrúčky, ktoré zmierňujú napätie v ramenách a rukách.
PEVNÉ A STABILNÉ
SANDBOX stojí na plastovej podnoži v čiernom prevedení, ktorá nielen zaisťuje stabilitu a odolnosť. Jeho čierna ekokoža s červenou látkou zaručuje, že bude slúžiť dlhé roky ako nepostrádateľný prvok vašej pracovnej zóny.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:čierna / červená
Materiál:eko koža / látka / kov / plast
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 69 cmvýška: 119 cm
Hmotnosť:15,6 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| HĹBKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| VÝŠKA | 119 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 15600.000g |