Kancelárske kreslo s podnožkou FREEMAN Halmar
141.80 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo s podnožkou FREEMAN je čalúnené čiernou membránovou látkou a operadlo je zo sivej sieťoviny.Vďaka výsuvnej podnožce a funkciu sklopenie... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo s podnožkou FREEMAN je čalúnené čiernou membránovou látkou a operadlo je zo sivej sieťoviny.Vďaka výsuvnej podnožce a funkciu sklopenie operadla si môžete dopriať relaxáciu i počas práce.Pevný kríž z chrómovanej ocele s piatimi kolieskami zaručujú jeho stabilitu.Súčasťou kreslá sú tiež pevné podrúčky potiahnuté z časti látkou pre väčšie pohodlie.Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce.Stolička je určená na sedenie v jednozmennej prevádzke a v bežnom kancelárskom prostredí či domácnosti.Farba:čierna / siváMateriál:látka / sieťovina / chrómovaná oceľ / plastRozmery:Šírka: 61cmHĺbka: 60 cmVýška: 116 - 123 cmVýška sedadla: 48 - 55 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:19 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| OPIERKA HLAVY | Ano |
|---|---|
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| VÝŠKA | 123 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| Hmotnosť | 19000.000g |