Kancelárske kreslo s funkciou masáže TYLER Tempo Kondela
157.30 €
Do obchodu
Ste unavení po celom dni v kancelárií? Predstavte si, že nemusíte nikam chodiť, stačí sa oprieť a dopriať si zaslúženú relaxáciu. Že to nie je možné? S našim... Celý popis
Popis
Ste unavení po celom dni v kancelárií? Predstavte si, že nemusíte nikam chodiť, stačí sa oprieť a dopriať si zaslúženú relaxáciu. Že to nie je možné? S našim kancelárskym kreslom TYLER UT-C2652M s možnosťou masáže sa táto príjemná predstava stáva skutočnosťou.Osem vibračných motorčekov, päť masážnych funkcií, nastaviteľná intenzita, štyri masážne zóny (chrbát, kríže, stehná a nohy) a štandardné časovač vám poskytnú celodennú pohodu pri práci. Masáž si viete nastaviť v časovom rozpätí 15-60 minút.Kreslo je ergonomicky tvarované a potiahnuté kvalitnou čiernou ekokožou.Päťcípa ružice je plastová, plastové sú aj podrúčky, Ktoré sú zjemnené čalúnením z ekokože.Farba:čiernaMateriál:ekokoža / plastRozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 70 cmvýška: 113 - 123 cmvýška sedu: 45-55 cmhĺbka sedu: 51 cmNosnosť:110 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
|---|---|
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| FARBA | Čierna |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 113 cm |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 68 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| Hmotnosť | 17000.000g |