Kancelárske kreslo RULIS Tempo Kondela
89.80 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo RULIS vám dopraje komfort a pohodlie. Kreslo disponuje pohodlnými opierkami na ruky, hojdacím mechanizmom, nastaviteľnou výškou a komfortné... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo RULIS vám dopraje komfort a pohodlie. Kreslo disponuje pohodlnými opierkami na ruky, hojdacím mechanizmom, nastaviteľnou výškou a komfortné sedacou časťou.
Kreslo je čalúnené kvalitnou eko kožou vo farebnom prevedení: ružová. Kreslo stojí na pevnej kovovej nohe v chrómovom dizajne s piatimi pogumovanými kolieskami.
Farba:ružová / čierna / strieborná
Materiál:eko koža / kov / plast
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 61 cmvýška: 96 - 106 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 44 - 54 cm
šírka chrbtovej opierky: 47 cmvýška chrbtovej opierky: 60 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:13,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Čierna |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| HĹBKA | 61 cm |
| Hmotnosť | 13300.000g |