Kancelárske kreslo RAPID Signal
130.20 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo RAPID je potiahnuté látkou. Jeho stabilita je zaručená klasickou plastovou základňou s piatimi kolieskami. Zvýšené operadlo chrbta má... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo RAPID je potiahnuté látkou. Jeho stabilita je zaručená klasickou plastovou základňou s piatimi kolieskami.
Zvýšené operadlo chrbta má súčasne funkciu hlavovej opierky.
Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháku jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné hojdanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce.
Farba:čierna / sivá
Materiál:membránová látka / plast
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 51 cmvýška: 113 - 123 cm
šírka sedu: 53 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 - 56 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| OPIERKY RUK | Áno |
|---|---|
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| VÝŠKA | 113 cm |
| VÝŠKA | 123 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| Hmotnosť | 21000.000g |