Kancelárske kreslo RANGER Halmar
166.30 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo RANGER je potiahnuté látkou v sivej a čiernej farbe so zaujímavými oranžovými prvkami. Plastový kríž s piatimi kolieskami zaručujú jeho... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo RANGER je potiahnuté látkou v sivej a čiernej farbe so zaujímavými oranžovými prvkami. Plastový kríž s piatimi kolieskami zaručujú jeho stabilitu.Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce.Stolička je určená na sedenie v jednozmennej prevádzke a v bežnom kancelárskom prostredí či domácnosti.Farba:sivá / čierna / oranžováMateriál:látka / plastRozmery:Šírka: 64 cmHĺbka: 65 cmVýška: 120 - 130 cmVýška sedadla: 47 - 57 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:21 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Plast |
|---|---|
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 57 cm |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| Hmotnosť | 21000.000g |