Kancelárske kreslo QUAD Halmar
206.40 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo QUAD ponúka pohodlné sedenie a vysokú nosnosť až 150 kg. Dostatočne veľký sedák a vysoké operadlo je potiahnutý kvalitnou eko kožou.Kreslo... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo QUAD ponúka pohodlné sedenie a vysokú nosnosť až 150 kg. Dostatočne veľký sedák a vysoké operadlo je potiahnutý kvalitnou eko kožou.Kreslo je vybavené mechanikou MULTIBLOCK. Tento mechanizmus umožňuje "húpanie" celého kresla - sedák možno spolu s operadlom synchronizovane nakláňať a regulovať protitlak operadla.Základ kresla tvorí kovový kríž s piatimi kolieskami. Súčasťou kreslá sú pohodlné podrúčky očalúnenie eko kožou.Kreslo je určené na sedenie v jednozmennej prevádzke a v bežnom kancelárskom prostredí, či domácnosti.Farba:čiernaRozmery:Výška: 124-132 cmVýška sedadla: 47-55 cmŠírka: 63 cmHĺbka: 70 cmNosnosť:150 kgHmotnosť:24,2 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| OPIERKA HLAVY | Ano |
|---|---|
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,2 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| FARBA | Čierna |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| Hmotnosť | 24200.000g |