Kancelárske kreslo Q-557 Signal
166.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Q-557 má reprezentatívny vzhľad, jemné línie a komfortné sedenie. Vďaka elegantnej eko koži, ktorú ocenia aj náročnejší užívatelia, sa... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Q-557 má reprezentatívny vzhľad, jemné línie a komfortné sedenie. Vďaka elegantnej eko koži, ktorú ocenia aj náročnejší užívatelia, sa kreslo stane pýchou vašej kancelárie či domácej pracovne. O vaše pohodlie sa postará ergonomicky tvarovaný sedák, zvýšené operadlo so zosilnenou časťou v oblasti hlavy a čalúnené pevné podrúčky. Bez obáv z bolestí či tuhnutia chrbta na ňom môžete sedieť až 8 hodín denne.
Kreslo disponuje hojdacou mechanikou, ktorej tuhosť si môžete sami nastaviť. Hojdacia mechanika u tohto modelu umožňuje iba hojdanie s možnosťou nastavenia tuhosti mechaniky podľa hmotnosti užívateľa. Tá sa ovláda pomocou uťahovania a povoľovania skrutky umiestnenej pod sedákom.
O nastavenie výšky kresla sa postará plynový piest, ktorý ovládate pomocou páčky umiestnenej pod sedákom. Tuhosť hojdania si nastavíte pomocou skrutky pod sedákom kresla.
Zvýšené operadlo chrbta preberá funkciu hlavovej opierky, slúži teda na opore hlavy a krku. Kontaktná časť je posilnená penovou výplňou. Zásluhou tohto typu operadla uľavíte vašej krčnej chrbtici a zároveň predídete bolestiam hlavy.
Kreslo disponuje čalúnenými podrúčkami, ktoré sú pevne pripojené k telu kresla. Podrúčky sú dôležitým prvkom kancelárskych stoličiek a kresiel, pretože podopierajú oblasť lakťov a predlaktia. Pri sedení uvoľňujú napätie v ramenách, ktoré vzniká dôsledkom nepodoprených rúk.
Jednou z najdôležitejších častí stoličky je pevný kovový kríž, ktorý sa postará o celkovú stabilitu stoličky. Pýšiť sa môže vysokou odolnosťou a nosnosťou až 130 kg. O jeho pohyb sa postará 5 gumových koliesok.
Farba:hnedá / chróm
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 55 cmvýška: 118 - 126 cm
výška sedu: 47 - 54 cm
Nosnosť:130 kg
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 126 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 118 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| HĹBKA | 55 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 18000.000g |