Kancelárske kreslo Q-406 Signal
146.70 €
Do obchodu
Kancelářské křeslo Q-406 je vyrobené z ekokůže a síťoviny. Jeho stabilita je zaručena plastovou základnou s pěti kolečky. Křeslo je pro větší pohodlí vybavené... Celý popis
Popis
Kancelářské křeslo Q-406 je vyrobené z ekokůže a síťoviny. Jeho stabilita je zaručena plastovou základnou s pěti kolečky.
Křeslo je pro větší pohodlí vybavené hlavovou opěrkou s nastavitelnou výškou. Područky jsou plastové a také výškově nastavitelné.
Křeslo využívá mechanismu TILT. Jedná se téměř o shodnou mechaniku jako je ta houpací. Tento mechanismus umožňuje nastavit výšku sedadla a blokaci opěradla ve zvolené poloze. Díky mechanismu TILT snadno přeměníte židli na houpací nebo klasickou.
Barva:černá
Materiál:ekokůže / síťovina / plast
Rozměry:šířka: 67 cmhloubka: 52 cmvýška: 102 - 110 cm
výška sedu: 46 - 54 cm
Hmotnost:16 kg
Nosnost:140 kg
Dodáváno v demontu.
Parametre
| OPIERKA HLAVY | Ano |
|---|---|
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| HĹBKA | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| FARBA | Čierna |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| Hmotnosť | 16000.000g |