Kancelárske kreslo Q-320 Signal
80.20 €
Do obchodu
Kreslo má moderný dizajn s otočným mechanizmom, čo umožňuje ľahkú rotáciu a pohyb okolo vlastnej osi. Je vybavené tiež TILT mechanizmom, čo umožňuje... Celý popis
Popis
Kreslo má moderný dizajn s otočným mechanizmom, čo umožňuje ľahkú rotáciu a pohyb okolo vlastnej osi. Je vybavené tiež TILT mechanizmom, čo umožňuje nakláňanie sedadla a operadla. Sedák a operadlo sú potiahnuté šedou látkou.
Zadná časť operadla je vyrobená z čiernej sieťoviny, čo umožňuje priedušnosť a zlepšuje cirkuláciu vzduchu, čo oceníte počas dlhšieho sedenia. Rám kresla je šedej farby a vyrobený z pevného plastu, čo zaisťuje stabilitu a trvanlivosť. Kolieska sú gumové.
Farba:
čierna / sivá
Materiál:
látka / sieťovina / plast
Rozmery:
šírka: 61 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 89 - 99 cm
výška sedu: 44 - 55 cm
Hmotnosť:
11 kg
Nosnosť:
100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| Hmotnosť | 11000.000g |