Kancelárske kreslo Q-136 látka Signal
191.00 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo vhodné ako do kancelárie, tak aj do domácej pracovne alebo študentskej izby. Kreslo je potiahnuté jemnou látkou v modernej šedej... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo vhodné ako do kancelárie, tak aj do domácej pracovne alebo študentskej izby.
Kreslo je potiahnuté jemnou látkou v modernej šedej farbe. Pre maximálne pohodlie je kreslo vypolstrované a podrúčky sú potiahnuté látkou v rovnakej farbe ako sedadlo.
Kreslo je výškovo nastaviteľné a vlastný mechanizmus TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Stabilitu kresla zaisťuje päťramenný kovový kríž s kolieskami.
Farba:sivá / strieborná
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 49 cmvýška: 119 - 129 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
Nosnosť:140 kg
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠÍRKA | 70 cm |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| VÝŠKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 129 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 49 cm |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 18000.000g |