Kancelárske kreslo Q-100 Signal
127.10 €
Do obchodu
Moderné otáčacie kancelárske kreslo s možnosťou nastavenia výšky sedadla. Podstavec a operadlá sú z plastu, čalúnenie je z ekokože a membránovej látky.... Celý popis
Popis
Moderné otáčacie kancelárske kreslo s možnosťou nastavenia výšky sedadla.
Podstavec a operadlá sú z plastu, čalúnenie je z ekokože a membránovej látky. Farebná kombinácia je čierna / červená.
Kreslo využíva mechanizmu TILT, ktorý umožňuje vďaka plynovému zdviháku jednoduchú reguláciu výšky sedadla. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné hojdanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce.
Farba:červená / čierna
Materiál:ekokoža / plast / membránová látka
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 44 cmvýška: 98 - 108 cm
výška sedu: 42 - 52 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POLOHOVACIE | Áno |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Membránová látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| HĹBKA | 44 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 9000.000g |