Kancelárske kreslo Q-046 Signal
167.80 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Q-046 má jednoduchý dizajn. O vaše pohodlie sa postará ergonomicky tvarované sedadlo, zvýšené operadlo a pevné polstrované podrúčky. Bez... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Q-046 má jednoduchý dizajn. O vaše pohodlie sa postará ergonomicky tvarované sedadlo, zvýšené operadlo a pevné polstrované podrúčky. Bez obáv z bolestí či tuhnutia chrbta na ňom môžete sedieť až 8 hodín denne.
O nastavenie výšky kresla sa postará plynový piest, ktorý ovládate pomocou páčky umiestnenej pod sedákom. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Tuhosť hojdania si nastavíte pomocou skrutky pod sedákom kresla.
Farba:sivá
Materiál:ekokoža / plast
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 50 cmvýška: 110 - 120 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 50 cm |
|---|---|
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| MECHANIZMUS | TILT |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Sivá |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| Hmotnosť | 16000.000g |