Kancelárske kreslo Q-036 Signal
154.90 €
Do obchodu
Luxusné, záťažové, otočné kancelárske kreslo bude dokonalým riešením do domácich pracovní i kancelárií. Vyššia, mierne tvarovaná chrbtová opierka aj sedadlo... Celý popis
Popis
Luxusné, záťažové, otočné kancelárske kreslo bude dokonalým riešením do domácich pracovní i kancelárií.
Vyššia, mierne tvarovaná chrbtová opierka aj sedadlo sú vyrobené z ekokože s veľmi kvalitným spracovaním.
Kreslo je výškovo nastaviteľné a vlastný mechanizmus TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Základňa je kovový, chrómový kríž a pogumované kolieska na drevené a plávajúce podlahy.
Maximálna nosnosť kresla je 140 kg.
Farba:čierna / chróm
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 53 cmvýška: 117 - 127 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
Nosnosť:140 kg
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| KOLIESKA | Pogumovaná |
|---|---|
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA | 127 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Praktický |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Strieborná |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Kov |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |