Kancelárske kreslo Q-035 Signal
166.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Q-035 s klasickým dizajnom je veľmi pohodlné. Pevná kovová konštrukcia s kvalitným sedákom, ktorý je potiahnutý príjemnou látkou v... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Q-035 s klasickým dizajnom je veľmi pohodlné.
Pevná kovová konštrukcia s kvalitným sedákom, ktorý je potiahnutý príjemnou látkou v kombinácii s ekokožou vám zaručí komfort počas sedenia.
Súčasťou otočnej stoličky je mechanizmus TILT. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe.
O ľahkú mobilitu stoličky sa postarajú plastové kolieska, ktoré sú vhodné na mäkké typy podláh (kobery, PVC atď.).
Jednoduchý dizajn stoličky a svetlej farby sa stanú skvelým doplnkom každej pracovne.
Farba:sivá / biela
Materiál:ekokoža / látka / kov / plast
Rozmery:šírka: 59 cmhĺbka: 52 cmvýška: 121 - 131 cm
výška sedu: 46 - 56 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 131 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 121 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Biela |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| Hmotnosť | 16000.000g |