Kancelárske kreslo MOREL Halmar Sivá
79.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo MOREL zaujme svojím originálnym retro dizajnom. Je čalúnené látkou v sivej farbe.Kreslo je vybavené mechanizmom TILT, ktorý umožňuje... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo MOREL zaujme svojím originálnym retro dizajnom. Je čalúnené látkou v sivej farbe.Kreslo je vybavené mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.Kríž je z chrómovaného kovu s piatimi plastovými kolieskami.Farba:sivá / chrómMateriál:látka / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 56 cmvýška: 75 - 84 cmvýška sedu: 45 - 54 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| NOSNOSŤ | 100 kg |
|---|---|
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9000.000g |