Kancelárske kreslo MARYLAND Signal
326.50 €
Do obchodu
Štýlové kancelárske kreslo MARYLAND sa hodí najmä do moderne zariadených kancelárií a pracovní, ale bude sa pekne vynímať v akomkoľvek priestore. Konštrukcia... Celý popis
Popis
Štýlové kancelárske kreslo MARYLAND sa hodí najmä do moderne zariadených kancelárií a pracovní, ale bude sa pekne vynímať v akomkoľvek priestore.
Konštrukcia sa skladá z operadla vo farbe orecha a pevného kovového kríža s kolieskami. Vďaka univerzálnym kolieskam sa hravo pohybuje ako po mäkkých podlahách, tak po tvrdších.
Kreslo disponuje mechanikou TILT a má funkciu hojdania s nastaviteľnou tuhosťou a výškou sedu.
Je čalúnené príjemnou ekokožou v čiernej farbe.
Farba:čierna / orech
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:šírka: 57 cmhĺbka: 49 cmvýška: 110 - 120 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Hmotnosť:25 kg
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| DEKOR | Orech |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| HĹBKA | 49 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| MECHANIZMUS | TILT |
| Hmotnosť | 25000.000g |