Kancelárske kreslo KING 2 Halmar
167.70 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo KING 2 je pohodlné kreslo, ktoré vyniká veľmi zaujímavým dizajnom. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie. Dostatočne... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo KING 2 je pohodlné kreslo, ktoré vyniká veľmi zaujímavým dizajnom. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie.
Dostatočne veľké sedadlo a vysoké operadlo sú potiahnuté kvalitnou zamatovou látkou. Kreslo je vybavené mechanikou TILT, ktorá umožňuje ľahké nastavenie výšky sedadla podľa potrieb sediaceho.
Samozrejmosťou je funkcia hojdania s regulačnou skrutkou pre nastavenie sily protitlaku operadla. Základ kresla tvorí kovový kríž s piatimi pogumovanými kolieskami. Súčasťou kresla sú podrúčky potiahnuté látkou.
Farba:sivá / strieborná
Materiál:zamatová látka Velvet / kov
Rozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 76 cmvýška: 116 - 124 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 44 - 52 cm
výška podrúčiek: 22 cmvýška podrúčiek od zeme: 72 - 80 cm
hrúbka sedadla: 13 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 76 cm |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| MECHANIZMUS | TILT |
| VÝŠKA | 116 cm |
| VÝŠKA | 124 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 19000.000g |