Kancelárske kreslo HILTON Halmar
133.20 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo Hilton je pohodlné kreslo, ktoré vyniká veľmi zaujímavým dizajnom. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie.Dostatočne... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo Hilton je pohodlné kreslo, ktoré vyniká veľmi zaujímavým dizajnom. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie.Dostatočne veľký sedák a vysoké operadlo sú potiahnuté kvalitnou eko kožou v čokoládovej farbe. Kreslo je vybavené mechanikou TILT, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie výšky sedadla podľa potrieb sediaceho.Samozrejmosťou je funkcia hojdania s regulačnou skrutkou pre nastavenie sily protitlaku operadla. Základ kresla tvorí kovový kríž s piatimi kolieskami. Súčasťou kreslá sú podrúčky potiahnuté eko kožou.Farba:hnedáRozmery:Celková výška: 118-126 cmVýška sedadla: 44-52 cmCelková šírka: 60 cmCelková hĺbka: 72 cmNosnosť: 120 kgHmotnosť:18 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| FARBA | Hnedá |
| HĹBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 18000.000g |