Kancelárske kreslo HAMLET Halmar
150.40 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo HAMLET je čalúnené kombináciou membárnovej látky a eko kože vo farebnom prevedení: čierna / sivá. Stojí na plastovom kríži s... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo HAMLET je čalúnené kombináciou membárnovej látky a eko kože vo farebnom prevedení: čierna / sivá. Stojí na plastovom kríži s piatimi ramenami zakončený čiernymi plastovými kolieskami. Kreslo má veľmi priestranný sedák, vysoké tvarované operadlo, praktickú opierku hlavy, čalúnené sklopné podrúčky na ruky.
Kancelárske kreslo HAMLET má nastaviteľnú výškou sedu a pýši sa mechanizmom TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:čierna / sivá
Materiál:eko koža / látka / plast
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 70 cmvýška: 117 - 124 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 45 - 52 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| MECHANIZMUS | TILT |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA | 124 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |