Kancelárske kreslo GOTARD Halmar
193.50 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo GOTARD je potiahnuté čiernou priedušnou sieťovinou a jeho stabilita je zaručená klasickou kovovou základňou s piatimi plastovými... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo GOTARD je potiahnuté čiernou priedušnou sieťovinou a jeho stabilita je zaručená klasickou kovovou základňou s piatimi plastovými kolieskami.
Kreslo využíva mechanizmu MULTIBLOCK, ktorý umožňuje niekoľkostupňovú aretáciu sklonu operadla alebo dynamické sedenie s funkciou hojdania s nastaviteľnou silou protitlaku pomocou regulačnej skrutky. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné hojdanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce. Vďaka mechanike MULTIBLOCK si môžete upraviť hĺbku sedadla, výšku operadla aj jeho sklon.
Navyše disponuje nastaviteľnou opierkou hlavy a podrúčok. Toto je kreslo je ako stvorené pre dlhé hodiny pri pracovnom stole.
Farba:čierna
Materiál:sieťovina / kov / plast
Rozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 75 cmvýška: 114 - 126 cm
výška sedu: 42 - 52 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 126 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| Hmotnosť | 10000.000g |