Kancelárske kreslo GOLIAT Halmar
193.50 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo GOLIAT vás oslní svojimi schopnosťami. Kreslo sa pýši synchrónnou mechanikou, nastaviteľnou výškou sedu, nastaviteľnými podrúčkami... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo GOLIAT vás oslní svojimi schopnosťami. Kreslo sa pýši synchrónnou mechanikou, nastaviteľnou výškou sedu, nastaviteľnými podrúčkami a opierkou hlavy.
Synchrónna mechanika poskytuje zdravé a ergonomické sedenie. Stolička so synchrónnou mechanikou bude neustále kopírovať váš sed – sklon operadla a úprava náklonu sedadla je čisto automatická (synchrónna). Inými slovami, čím viac sa zakloníte, tým viac sa nadvihne sedák a naopak. Tým dosiahnete tzv. dynamické sedenie, vďaka ktorému oi posilňujete svalstvo a nepreťažujete telo strnulou polohou.
Kreslo stojí na kovovej podnoži s päťcípou ružicou, ktorá je zakončená čiernymi plastovými kolieskami. Sedák je potiahnutý čiernou látkou a chrbtová opierka je priedušnej čiernej sieťoviny.
Farba:čierna
Materiál:kov / plast / látka / sieťovina
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 117 - 125 cm
výška sedu: 42 - 50 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| MECHANIZMUS | Synchrónne |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA | 125 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| Hmotnosť | 15000.000g |