Kancelárske kreslo GERONIMO Halmar
258.20 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo GERONIMO vás oslní svojimi schopnosťami. Kreslo sa pýši synchrónnou mechanikou, nastaviteľnou výškou sedu, nastaviteľnými... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo GERONIMO vás oslní svojimi schopnosťami. Kreslo sa pýši synchrónnou mechanikou, nastaviteľnou výškou sedu, nastaviteľnými podrúčkami a opierkou hlavy.
Synchrónna mechanika poskytuje zdravé a ergonomické sedenie. Stolička so synchrónnou mechanikou bude neustále kopírovať váš sed – sklon operadla a úprava náklonu sedadla je čisto automatická (synchrónna). Inými slovami, čím viac sa zakloníte, tým viac sa nadvihne sedák a naopak. Tým dosiahnete tzv. dynamické sedenie, vďaka ktorému oi posilňujete svalstvo a nepreťažujete telo strnulou polohou.
Kreslo stojí na kovovej podnoži s päťcípou ružicou, ktorá je zakončená čiernymi plastovými kolieskami. Sedák je potiahnutý čiernou látkou a chrbtová opierka je priedušnej čiernej sieťoviny.
Farba:čierna / strieborná
Materiál:kov / plast / látka / sieťovina
Rozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 67 cmvýška: 115 - 125 cm
výška sedu: 38 - 48 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| OPIERKA HLAVY | Ano |
|---|---|
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA | 115 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Výškovo nastaviteľné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| HĹBKA | 67 cm |
| MECHANIZMUS | Synchrónne |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| Hmotnosť | 10000.000g |