Kancelárske kreslo GAVIN Halmar
189.20 €
Do obchodu
Štýlové kancelárske kreslo GAVIN urobí z vašej pracovne trendy miestnosť s dizajnovým kúskom, ktorý sa stane stredobodom pozornosti každého prichádzajúceho.... Celý popis
Popis
Štýlové kancelárske kreslo GAVIN urobí z vašej pracovne trendy miestnosť s dizajnovým kúskom, ktorý sa stane stredobodom pozornosti každého prichádzajúceho.
Kreslo je vyrobené v kombinácii orechovej preglejky z vonkajšej strany a silného dekoratívne prešívaného polstrovania z čiernej eko kože zo strany vnútornej. Vďaka polstrovaniu bude sedenie príjemné a pohodlné. Stojí na kovovej konštrukcii zakončenej čiernou ružicou s piatimi kolieskami.
Kancelárske kreslo GAVIN má nastaviteľnú výškou sedu a disponuje mechanizmom TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:orech / čierna
Materiál:preglejka / eko koža / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 - 100 cm
šírka sedu: 43 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 45 - 55 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| DEKOR | Orech |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| HĹBKA | 65 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MECHANIZMUS | TILT |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Kov |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |