Kancelárske kreslo GANDALF Halmar
150.40 €
Do obchodu
Moderné kancelárske kreslo GANDALF je čalúnené kombináciou eko kože a príjemnej látky v neutrálnom farebnom prevedení: čierna / šedá. Vďaka použitým farbám sa... Celý popis
Popis
Moderné kancelárske kreslo GANDALF je čalúnené kombináciou eko kože a príjemnej látky v neutrálnom farebnom prevedení: čierna / šedá. Vďaka použitým farbám sa kreslo hodí do akéhokoľvek štýlu pracovne. Stojí na čiernej plastovej ružici zakončenej plastovými kolieskami.
Pre maximálne pohodlie je kreslo silne vypolstrované, podrúčky sú potiahnuté eko kožou a disponuje hlavovou opierkou.
Kreslo sa pýši aj mechanizmom TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:čierna / sivá
Materiál:eko koža / látka / plast
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 73 cmvýška: 113 - 120 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 45 - 52 cm
hrúbka sedadla: 10 cm
Nosnosť:100 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| OPIERKA HLAVY | Ano |
|---|---|
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Plast |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 113 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| HĹBKA | 73 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| Hmotnosť | 15000.000g |