Kancelárske kreslo FABRY NEW Tempo Kondela
128.90 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo FABRY NEW je tak pohodlné, že aj na konci pracovného dňa budete stále svieži a plní energie.Sedadlo je čalúnené kvalitnou poťahovou látkou... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo FABRY NEW je tak pohodlné, že aj na konci pracovného dňa budete stále svieži a plní energie.Sedadlo je čalúnené kvalitnou poťahovou látkou v sivej farbe a je tvarované tak, aby bolo zabezpečené maximálne pohodlie.Na opierku chrbta dizajnéri skombinovali pevnú časť, čalúnenú sivou látkou, s čiernou priedušnou sieťovinou. Tvar opierky zaručí, že o váš chrbát bude po celý deň postarané.Mäkká opierka hlavy je ako bonus, oprite sa a vaša šije sa bude cítiť ako vo wellness.Spodná ružice je chrómovaná, opierky na ruky sú plastové v kombinácii s chrómom.Farba:sivá / čiernaMateriál:látka / sieťovina / chrómRozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 60 cmvýška: 118-128 cmvýška sedu: 46-56 cmhĺbka sedu: 51 cmšírka sedu: 51 cmvýška chrbtovej opierky: 82 cmšírka chrbtovej opierky: 46 cmNosnosť:110 kgHmotnosť:12,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| VÝŠKA | 128 cm |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,7 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| Hmotnosť | 12700.000g |