Kancelárske kreslo DOVER Halmar
142.10 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo DOVER je čalúnené svetlosivou látkou. Jeho stabilita je zaručená klasickou základňou s piatimi plastovými kolieskami.Zvýšený operadlo... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo DOVER je čalúnené svetlosivou látkou. Jeho stabilita je zaručená klasickou základňou s piatimi plastovými kolieskami.Zvýšený operadlo chrbta má súčasne funkciu hlavové opierky. Podrúčky sú pevné a čalúnené.Stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje reguláciu výšky sedadla pomocou plynového zdviháka. Vďaka skrutky pod sedákom je možné hojdania a blokácia v polohe vertikálnej počas práce, a samozrejme regulácia prítlaku opierky.Kreslo je určená na sedenie v jednozmennej prevádzke a v bežnom kancelárskom prostredí či domácnosti.Farba:sivá / čiernaMateriál:látka / plast - polypropylénRozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 104 - 115 cmvýška sedu: 38 - 49 cmHmotnosť:14,7 kgNosnosť:100 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| HĹBKA | 65 cm |
|---|---|
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| HMOTNOSŤ | 14,7 kg |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| Hmotnosť | 14700.000g |