Kancelárske kreslo DIKAN Tempo Kondela
69.30 €
Do obchodu
Dôležitou súčasťou každej kancelárie je nepochybne kvalitné kancelárske kreslo. Komfortné sedenie pri práci vám zaistí kreslo DIKAN. Jeho ergonomický tvar sa... Celý popis
Popis
Dôležitou súčasťou každej kancelárie je nepochybne kvalitné kancelárske kreslo. Komfortné sedenie pri práci vám zaistí kreslo DIKAN. Jeho ergonomický tvar sa postará o príjemné sedenie aj pri dlhšej práci.
Na čalúnenie bola použitá kvalitná svetlosivá sieťovina. Kovová ružica je pochrómovaná. Neodmysliteľnou súčasťou kancelárskeho kresla sú plastové opierky v čiernej farbe. Počas práce určite oceníte nastavenie výšky sedu, mechanizmus hojdania či nastavenie opierky hlavy pre lepší komfort pri sedení. Univerzálne kolieska sú vhodné pre mäkké aj tvrdé podlahy.
Farba:sivá / čierna / chróm
Materiál:sieťovina / plast / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 56 cmvýška: 107 - 117 cm
šírka sedu: 48 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 45 - 55 cm
šírka chrbtovej opierky: 44,5 cmvýška chrbtovej opierky: 47 cmvýška chrbtovej opierky s opierkou hlavy: 69 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sieťovina |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |