Kancelárske kreslo CHRONO Halmar Sivá / čierna
129.20 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo CHRONO s moderným dizajnom je čanouněno látkou a ekokožou. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie. Základ kresla tvorí... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo CHRONO s moderným dizajnom je čanouněno látkou a ekokožou. Hlavnou prednosťou kresla je predovšetkým pohodlné sedenie.
Základ kresla tvorí kovový päťramenný kríž s plastovými kolieskami. Súčasťou kreslá sú podrúčky potiahnuté eko kožou.
Kreslo je otočné a disponuje mechanizmom Multiblock umožňujúci hojdanie s blokáciou vo viacerých polohách. Reguláciu protitlaku operadla možno nastaviť pomocou skrutky pod sedákom. Výškové nastavenie stoličky je možné pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda páčkou umiestnenou pod sedadlom kresla.
CHRONO má nastavenitelnou opierku hlavy pre ešte väčšie pohodlie.
Farba:čierna / bielasivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:eko koža / látka / plast / kov
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 70 cmvýška: 120 - 128 cm
výška sedu: 45- 53 cmhĺbka sedu: 53 cmšírka sedu: 51 cm
Hmotnosť:19,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Kov |
|---|---|
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 53 cm |
| FARBA | Biela |
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| ŠÍRKA SEDU | 51 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,3 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 128 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / čierna |
| Hmotnosť | 19300.000g |