Kancelárske kreslo CASTANO Halmar
104.10 €
Do obchodu
Elegantné kancelárske kreslo CASTANO je čalúnené eko kožou vo farebnej kombinácii: čierna a sivá s bielym dekoratívnym prešívaním sedadla. Kreslo stojí na... Celý popis
Popis
Elegantné kancelárske kreslo CASTANO je čalúnené eko kožou vo farebnej kombinácii: čierna a sivá s bielym dekoratívnym prešívaním sedadla. Kreslo stojí na čiernej plastovej podnoži, zakončenej ružicou s plastovými kolieskami.
Kancelárske kreslo CASTANO má nastaviteľnú výškou sedu a pýši sa mechanizmom TILT. Ide takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:sivá / čierna
Materiál:eko koža / plast
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 64 cmvýška: 107 - 117 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| POLOHOVACIE | Áno |
|---|---|
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 117 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 54 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Čierna |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MECHANIZMUS | TILT |
| HĹBKA | 64 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| Hmotnosť | 13000.000g |