Kancelárske kreslo CALVANO Halmar
284.00 €
Do obchodu
Kancelárske kreslo CALVANO je potiahnuté svetlo a tmavo hnedú eko kožou a jeho stabilita je zaručená klasickou pochrómovanou základňou s piatimi... Celý popis
Popis
Kancelárske kreslo CALVANO je potiahnuté svetlo a tmavo hnedú eko kožou a jeho stabilita je zaručená klasickou pochrómovanou základňou s piatimi kolieskami.Kreslo využíva mechanizmu MULTIBLOCK, ktorý umožňuje niekoľkostupňovou aretáciu sklonu operadla alebo dynamické sedenie s funkciou hojdania s nastaviteľnou silou protitlaku pomocou regulačnej skrutky. Pomocou skrutky pod sedákom je možné nastaviť voľné húpanie alebo blokáciu vertikálnej polohy počas práce. Vďaka mechanike MULTIBLOCK si môžete upraviť hĺbku sedáku, výšku operadla aj jeho sklon.Farba:svetlo hnedá / tmavo hnedá / chrómMateriál:eko koža / chrómovaná oceľ / plastové kolieskaRozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 73 cmvýška: 120 - 130 cmvýška sedu: 42 - 52 cmHmotnosť:26 kgNosnosť:100 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
|---|---|
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Hnedá |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| MECHANIZMUS | MULTIBLOCK |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| Hmotnosť | 26000.000g |