JarStol Vitrína SENESI S-2 | vysoká s LED osvetlením
277.00 €
Do obchodu
Znamenitý a pôsobivý štýl kolekcie SENESI vznikol spojením klasického štýlu a modernými prvkami. Jednoduché línie sú zvýraznené... Celý popis
Popis
Znamenitý a pôsobivý štýl kolekcie SENESI vznikol spojením klasického štýlu a modernými prvkami. Jednoduché línie sú zvýraznené zaujímavou čiernou borovicovou doskou s ozdobným vzorom. Celú kolekciu SENESI zatraktivňuje LED osvetlenie, ktoré je v cene. Vitrína SENESI S-2 má 2 dvierka a 1 zásuvku, osvetlenie ozdobnej dosky aj políc je v cene. Pri každodennom používaní oceníte ABS hrany.
Materiál: laminovaná doska, HDF doska zdobená borovicou, sklo, tiché dojazdy, ABS hrany
Rozmery (ŠxVxH): 51,5 x 197,5 x 58 cm
Farebné prevedenie: dub warmia / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Dĺžka | 171 cm |
|---|---|
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 119 cm |
| Materiál | ABS hrany, MDF 16 mm, vysoký lesk, sklo |
| Farebné prevedenie | biela Alpská, dub Stirling, San Remo |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| POVRCH | Mat |