JarStol Vitrína SENESI S-2 | vysoká s LED osvetlením
277.00 €
Do obchodu
Znamenitý a pôsobivý štýl kolekcie SENESI vznikol spojením klasického štýlu a modernými prvkami. Jednoduché línie sú zvýraznené zaujímavou čiernou borovicovou... Celý popis
Popis
Znamenitý a pôsobivý štýl kolekcie SENESI vznikol spojením klasického štýlu a modernými prvkami. Jednoduché línie sú zvýraznené zaujímavou čiernou borovicovou doskou s ozdobným vzorom. Celú kolekciu SENESI zatraktivňuje LED osvetlenie, ktoré je v cene. Vitrína SENESI S-2 má 2 dvierka a 1 zásuvku, osvetlenie ozdobnej dosky aj políc je v cene. Pri každodennom používaní oceníte ABS hrany.
Materiál: laminovaná doska, HDF doska zdobená borovicou, sklo, tiché dojazdy, ABS hrany
Rozmery (ŠxVxH): 51,5 x 197,5 x 58 cm
Farebné prevedenie: dub warmia / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 197,5 cm |
| Typ vitríny | Úzke vitríny |
| Typ vitríny | Vysoké vitríny |
| Typ vitríny | Vitríny so sklom |
| Typ vitríny | Samostatne stojace vitríny |
| LED osvetlenie | S osvetlením |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 50 cm - 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Hĺbka | 40,6 cm |